Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás?

Van ilyen alkalmazás?

Figyelt kérdés
Egyszerű az elvárásom , ne lehessen alkalmazást törölni hozzáférés nélkül : ( jelszó, ujjlenyomat akármi) van ilyen applikáció? Mert én nem találtam pedig órákon án kerestem ilyet...

2018. nov. 19. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Van.

A rendszer része.

Zárolt képernyő (vagy valami hasonló lehet a neve).


Ha a képernyőt nem tudja feloldani valaki, alkalmazást sem tud törölni.

Ha már fel van oldva, akkor nálam még a zárolt alkalmazást is engedi a rendszer törölni, pedig az alkalmazás tároló a rendszer része. Szóval ez szerintem így nem jó, de ez van.


Kűlső apptól mit várjon az ember, ha a rendszer appok sem védenek törlés ellen?

2018. nov. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*alkalmazás tároló ➡ alkalmazás zároló

(Fránya autocorrect)

2018. nov. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Van még egy megoldás az újabb androidokon, ugyanúgy mint a Windowson, lehet több felhasználói fiókot csinálni, egyet pluszba például korlátozott jogokkal és csak azt hagyni meg jelszózár nélkül. Így te teljes hozzáférésű vagy, de a "vendég" nem.
2018. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leszedsz bármilyen Applock alkalmazást és lezárod a beállítások menüt. Kész.
2018. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 -esnek:

Ez nem jó nálam, mert egy launcher ikont odébbhúzva megjelenik a "kuka" jel, amire ráhúzva törli a launcher az alkalmazást. A launcher -t pedig nem tárolhatom, mert úgyis fel kellene oldani, hogy használható legyen... Akkor meg már a törlés is megy. Nameg a play áruház is tud így appot törölni. Meg sok más app is...

2018. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!