Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kifújtam a telomat kompresszor...

Kifújtam a telomat kompresszorral majd ezek után nagyon gyenge lett a wifim miért?

Figyelt kérdés
BluBoo Maya mobilról van szó 6.0 android.
2018. nov. 22. 16:53
 1/7 anonim válasza:
Ez valami vicckérdés igaz? :D
2018. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kifújtad belőle a wifi szignált
2018. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Kompresszorral ? :) valamit elmozgattal pl az antennat.
2018. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
még túl sok benne a levegő és ez gátolja a vételt.várj vele pár napot és magától meg fog javulni.
2018. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem viccből mondom komolyan alig van wifi jel, például a szobámba eddig mindig fullon volt most alig 1 csík.

És nincs semmi ötletem.

2018. nov. 23. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos ezen már nem lehet segíteni.

rettenetes hibát követtél el azzal, hogy kifújtad. ugyanez történt a régi telefonommal: egy ideig még jó volt aztán elkezdett furán viselkedni, és teljesen kikapcsolt. azóta nem működik. vegyél egy új telefont és kerüld a szeles helyeket!

2018. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaja ez is kezd bolond lenni nem veszi be a kattintást nem ott érzékel ahol kéne, hol van jel hol nincs. :( :(
2018. nov. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!