Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelentenek ezek a nevek?...

SIDLER22 kérdése:

Mit jelentenek ezek a nevek? Loganreltexx, kylepro,

Figyelt kérdés
Samsung telefonoknál találkoztam vele amikor custom ROM-ot teszek rájuk. Először azt hittem, hogy a custom ROM készítőjének az álneve. Aztán megtaláltam az eredeti rendszernél is ezt a nevet. Meg az LG Nexus 5X-nél a hammerhead szöveget. Ezek a rajta lévő rendszerük kódnevei? És ezek a rendszerek más eszközön is előfordulnak vagy minden eszközön más kódnév van? És esetleg ha az eszközre olyan kódnevű rendszert teszek mint ami rajta volt akkor elvileg kompatibilis kéne, hogy legyen vele? Vagy hogy van ez?

2018. nov. 22. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a mobiloknak a kódnevei, a Loganreltexx a Galaxy Ace 3 LTE neve, a Kylepro pedig a Galaxy Trend Plus.

Nekem Xiaomi Redmi Note 4em van Snapdragon 625el, annak a kódneve Mido, a Mediatek chipsetes verziónak pedig Nikel a neve, a Xiaomi Redmi 1s SD chipsetesnek a kódneve Armani.

Minden mobilnak van egy ilyen neve.

2018. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.
2018. nov. 23. 09:17
 3/3 A kérdező kommentje:
És a kyleproxx, kyleprods, kylepro ugyanaz a telefont takarja vagy van valami különbség?
2018. nov. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!