Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most vennél telefont,...

Ha most vennél telefont, melyiket?

Figyelt kérdés

Azért nem írok árat, sem márkát, mert arra lennék kíváncsi, hogy a többség mit választana. Kivárná míg össze jön a pénz a drágábbra, azaz a névre esküszik vagy egy olcsóbb, de ugyanúgy megbízható telefont választana?

Ki mit mond?



2018. nov. 23. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem veszek 50 ezernél drágább telefont, mert nekem a készülék telefonálásra kell és üzenetírásra, nem pedig arra, hogy játékokat nyomkodjak rajta meg villogjak vele, hogy 300 ezres telefonom van.
2018. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Mindig kivárom hogy összejöjjön a pénzem rá...de csak a következő modell megjelenésekor veszem meg.(Idén vettem hwei mate 10 lite jószágot és csak gyári nem szolgáltatós készülékeket vásárolok.

2018. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én a használati szokásaimnak megfelelően választok.

Az első hogy legyen vízálló.

Aztán a többi.

Így a végén leszűkül a kör.

Az a helyzet, hogy a régebbi márkás telóimat mindig apámnak adtam, de még a mostani elég jól bírja, így ő arra kényszerült hogy vegyen egyet, mert az övé kidőlt.

Rendelt egy Redmi 5-öt, jó lesz az neki címmel.

2 hónap után már a neten hirdeti eladásra.

Szóval szubjektív ez a mobilválasztás dolog.

Mellé lehet trafálni rendesen. Ami másnak jó, nem biztos hogy neked is.

De arra hogy csörögjön ha hívnak, bármi megteszi.

Én speciel folyton szkennelem a kínálatot, ha éppen ma kellene új telefont vennem. Így mindig megvan az aktuális utód jelölt. Arra nem érdemes építeni hogy vársz egy kicsit és olcsóbban jobbat veszel, mert ez mindig így van. Várhatsz 2-3 évet is, és akkor még jobbat tudsz venni.

Azt is szoktam figyelni, mely készülékek és milyen áron és milyen mennyiségben jelennek meg a használt piacon, esetleg milyen hibákkal.

Ez is árulkodó jel.

Alapvetően én azzal számolok, hogy egy év a gari, szóval milyen teló ér meg nekem annyit, hogy akár egy év után eldobhatom.

2018. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meizu M6

Most vettem, tök jó és a tudásához képest olcsó. Nem szeretek sokat fizetni telefonért mert leeshet, ellophatják és ilyet bármikor veszek másikat amit több százezres készülékkel nem tudnék megtenni.

2018. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálam most egy Meizu M6 Note lenne a befutó. Volt/van Meizu telefonom, megbízhatóak, nem drágák a tudásokhoz képest. Egyetlen dolog, ami nem tetszik bennük, hogy ki vannak spórolva olyan dolgok, amiknek örülnék, ha benne lennének (pl. Fm rádió). Tetszik még a Honor 7A 3/32, abba mindent belepakoltak, amit lehetett, de annál viszont a 3000-es akkut nagyon karcsúnak tartom (az M6 Note-ban 4000-es van), meg a kijelző felbontása lehetne picivel jobb, dehát minden nem lehet tökéletes :) Viccet félretéve, mivel nálam a viszonylag nagy akkukapacitás, meg a személyes tapasztalat az adott márkával kapcsolatban nagyon fontos, így nagy eséllyel a Meizu lenne a befutó!
2018. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Én XZ1C-t vennék megint, mert azóta sincs más telefon kompakt méretben ami megfelelne számomra.

A belépő kategóriából valószínűleg a Mi A2 Lite-t, más nem nagyon jöhetne szóba.

2018. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%
Most vettem egy iPhone XS-t. Imádom az iPhone-t, nálam nem is jöhet más szóba. Előtte egy iPhone 6-osom volt.
2018. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!