Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilom folyton játékokat és...

Mobilom folyton játékokat és hirdetéseket dobál fel képernyő feloldása után, hogyan lehet blokkolni?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán lehet, mert nekem nem sikerül sehogy sem.....
2018. nov. 23. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem blokkolni kellene, hanem leszedni azt a szrt amivel ráraktad
2018. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel raktam rá
2018. nov. 24. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk!
2018. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en tom nkem si vbot ilyen a nokian felodotam jot a reklam meg ajnterk es nwwm titam mit csinalni vaele de uiitana rajotem magam is nem fdsimint egzesek it ezen kerdezel me magad nem gyxuüsz ra hüje de oknmbeaj emonom nekd hagyd sekitseg nekedet. szval megfogaofd es ramesz bleatitasokra, uta ana beletszed tal rizsbe, majd asztan hozavagod anyad mezeskalacsaho es megeszed a telodat huje gzrel enit nem tutal magadtu kitalalni barom arc en is eztet a teknikat alalakalmazkatatm es sikeruta men erakj memllenk nekeim ie s he xd
2018. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!