Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom átrakni memóriakárt...

Hogy tudom átrakni memóriakártyára?

Figyelt kérdés
Huawei P10 telefonom van, most vettem egy 32GB kártyát és átakartam rakni a képeket, de, amikor átraktam a telefonon ugyanúgy jelzi betelt tárhelynek, így most a kártyám is teli van és a telefonomon sem szabadult fel hely. Hogy tüntessem el a telefonról, hogy csak a kártyán maradjanak a képek?

2018. nov. 23. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha másoltál, töröld a belső tárhelyről.


Vagy eleve áthelyezni kellett volna, ha az lett volna a cél, hogy felszabaduljon a belsö tárhely.


A biztonság kedvéért (és, hogy később ne kelljen kiírni olyan kérdést, hogy hogyan szerezheted vissza a letörölt képeket) csinálj biztonsági mentést számítógépre (lehetőleg ne oda, ahol a rendszer is van, sőt lehet fizikailag külön meghajtó is) vagy kűlső merevlemezre, vagy felhőbe...

2018. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!