Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S4 Lehet alaplapi gond?

Samsung S4 Lehet alaplapi gond?

Figyelt kérdés
Adott egy samsung S4 új kora óta egy tulajnál van,anno cseréltünk benne akkumulátort,rendesen gyárit vettünk.Miért lehet az,hogy sokszor el dobja a wifi jelet vagy nagyon gyorsan merül?Igaz megy pár app meg használva is van de kis használat után 40% ról is képes hamar akár 10% ra lemerülni.Lehet esetleg ez valami alaplap probléma?Azon gondolkodtam vajon egy alaplap cserével nem lehetne ezen gondokat orvosolni,vagy már a wifi vevő részével is gondok lehetnek?Tudom öreg telefon de lehet még vele valamit kezdeni?

2018. nov. 25. 00:12
 1/3 anonim válasza:
Ez szerintem csak a természetes elhasználódás. Nem úgy gyártják a telefonokat hogy 20 évet kibírjon, a legtöbb 3-4 évet bírna. (Szerintem) Remélem tudtam segíteni :D
2018. nov. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

# 1


Hát igen sajnos nem a jóra törekszenek,ezek már nem bírnak annyit mint a nokia 5310 esem ami a mai napig tökéletes.

2018. nov. 26. 13:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Ős ezt nem természetes elhasználódásnak hívják hanem fogyasztói társadalomnak ami direkt szar.
2018. nov. 26. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!