Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja és honnan rendelhete...

Mi a baja és honnan rendelhetek alkatrészt? És mit?

Figyelt kérdés

Noa N5 telefonom leesett, eltört a kijelző és az érzékelő is. Kb 4 napja történt, de 2 napja már be se kapcsol.


Szóval egy elég ritka kínai telefonról van szó. Eddig 3 szervizben voltam, 2ben azt mondták nem tudnak vele mit csinálni mert még nem volt ilyen telefon náluk, a harmadikban azt mondták ha neten rendelek alkatrészt, megcsinálják. Bővebb infót nem mondtak


A 16 éves vagyok és semmit nem értek ehhez. Tudnátok segíteni? Honnan lehet, érdemes rendelni és mit is kéne tulajdonképpen?



2018. nov. 25. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ebay-en vagy az alin tudsz hozzá rendelni esetleg. De mennyi egy ilyen telefon új ára?

Mert ha valami 20-30 ezer , akkor felesleges rendelni hozzá, meg meg csináltatni. Vegyél egy másikat.

2018. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd őszinte leszek, ez egy baromi olcsó telefon újonnan kb 30 ezer lehetett (ha Kínából rendelte, max 20). Ha találsz is kijelzőt hozzá, akkor sem biztos, hogy a szerviz meg tudja csinálni, ha még meg is tudják, mi van, ha 10-15 ezret elkérnek érte?

Én azt mondom, hogy nem éri meg javítani, azt a pénzt költsd egy új telefonra.

2018. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Például igy keresd.

[link]

2018. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fél éve kaptam, biztosan nem engedi hogy új telefont vegyek :/
2018. nov. 25. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!