Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s8 kijelzo...

Samsung Galaxy s8 kijelzo uveg csere mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
Kerestem de nem talaltam. A kijelzo nem tort be, csak az uveg ami rajtavan, ez mennyibe fajna? Nem veszes egyebkent latni mindent es erzekel is mindenhol, csak kicsit zavarnak a csikok, ahol betortek.
2018. nov. 27. 17:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%
Senki sem állította, hogy nem lehet. Viszont épeszű ember ilyet nem csinál.
2018. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Koszonom! Latom nem lenne egyszeru eltavolitani kulon csak az uveget, igy mar ertem, hogy miert nem csinalnak ilyet kulon, viszont kijelzot meg teljesen felesleges lenne cserelnem raadasul nagyon draga is lenne, ugyhogy marad igy. Koszonom mindenkinek a valaszokat.
2018. nov. 27. 19:43
 23/25 anonim ***** válasza:
Na az istenbarma nagyot koppan. Szinte kéthavonta az első karcnál cseréljük az üvegfóliákat a telefonokon. Mondjuk én annyira nem vagyok fanatikus, de férjem igen. Páromnak s9+, nekem s8+, ne mond már, hogy külön nem lehet, mert nő létemre leszo.om magam. Még UV lámpánk is van, mert már olyan fóliát, protectort is lehet kapni, amit speciálisan azzal teszel fel. Istenbarma.
2018. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Közben kikockáztam a videón a ragasztó típusát:

TP-2500F UV glue

[link]

2018. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%

"Na az istenbarma nagyot koppan. Szinte kéthavonta az első karcnál cseréljük az üvegfóliákat a telefonokon."


Kár, hogy nem a kijelzőt védő üvegre ragasztható védelemről ("üvegfólia") van szó továbbra sem, te istenbarma.

2018. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!