Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra GPS tracker app?

Puritan kérdése:

Androidra GPS tracker app?

Figyelt kérdés

Androidos mobiltelefonra GPS nyomkövető programot keresek.

A régi telefont egy sim kártyával ellátva(amin van némi adatkeret)az autóba szeretném betenni, ahol folyamatosan töltésen lenne. Ezt szeretném másik telefonról nyomon követni, lehetőleg valós időben. Erre a célra javasoljatok valami ingyenes alkalmazást, ami működik.


Igen tudom, hogy sokféle GPS trackert árulnak már, lehet, hogy be is szerzek majd egy ilyet, de azért ezt a fatengelyes megoldást még megpróbálnám.


2018. nov. 27. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel a google fiókodra mindkettőn, és bármikor láthatod, hol tartózkodik a másik.
2018. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre teljesen megfelelő a Google "beépített" helymeghatározása.

Android Eszközkezelő néven fut.

2018. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A googlit ki fogom próbálni, bár amikor a saját telefonomon visszanéztem az útvonalamat, azt tapasztaltam, hogy meglehetősen ritkán regisztrálja a helyet. Talán óránként, vagy több óránként.


Bezzeg ha bementem a Lidl-be, vagy a Tescoba, azt észrevette, és mindjárt véleményt kért róla...

2018. nov. 27. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem említetted, hogy fontos volna az aktív helyelőzmény, csak, hogy valós időben megtudd nézni, épp hol van.
2018. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!