Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elérhetetlen a “korlátozott...

Elérhetetlen a “korlátozott tartalom” iMusic-on? Szerintem mindent kipróbáltam. SOS

Figyelt kérdés
Volt egy iphone 6s-em amikor bekerültem egy icloud családba, amely rendelkezik előfizetéssel és ekkor még minden rendben volt. Vettem egy iphone 7-et. Bejelentkeztem ugyanazzal az iclouddal, a beállításokban ugyanazokat állítottam be, mint korábban a 6s-en, de ha az appban le akarok tölteni egy számot, amely mellett van egy E betü, megnyitja nekem a beállításokat, ahol eleve ki van kapcsolva a korlátozás. Arra gyanakodtam még, hogy a családban biztos gyerekként vagyok benne, de ez sem így van. A család tulajdonosának a telefonján is ugyanez a szitu, ő se rud mit kezdeni vele... Van bárkinek bármi egyéb ötlete? Nagyon hálás lennék..😇

2018. nov. 27. 23:18
 1/1 anonim válasza:
Csak egy bizonyos számmal próbáltad, vagy 2 másikat? Mert ha egyet akkor lehet hogy az országban letiltották vagy ilyesmi. Ha nem,akkor próbáld meg hogy kilépsz mindkét készüléken és csak a 7en jelentkezel be.
2018. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!