Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s mobilom Telenor...

Iphone 6s mobilom Telenor függő. Nemrégen vásároltam, de sajnos nem független, mint mondták. T-mobilos 30-as kártyával használnám. Mit tudnék tenni? Az eredeti tulajdonost nem ismerem.

Figyelt kérdés

Nem lopott, nem letiltott, csak 20-as függő.

De mivel én nem tudom ki volt anno a tulajdonosa és annak adatait sem tudom ugye, így buktam volna az egészet?

Bementem már a Telenorhoz, de elhajtottak, mert csak az 1. és eredeti tulajdonosa kérheti a függetlenítést, amit ingyen meg is csinálnak, már 3 éve lejárt a hűségidő is.



2018. nov. 28. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj be egy maszek telefonos boltba(nem a szolgáltatóhoz ugye)és kérdezd meg,hogy ők tudnak e csinálni vele valamit,lehet azért fizetned kell de szerintem meg tudják oldani.Habár ez csak egy ötlet.
2018. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy Telenor függő? Nehéz elhinni, hogy nem tud 2 simet kezelni. Amúgy pedig mobilszaküzletben megoldják.
2018. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek a telefonok 2 simesek lennének? Úgy tudom hogy szolgáltató függő az egy simes.
2018. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen már bementem sima gsm boltba, de ott sem tudnak segíteni.Mivel ez nem olyan "kiütés",hanem függetlenítés, ami iphone esetében más.Igazából hozzá sem kell nyúlni fizikailag a telefonhoz,csak a Telenor szolgáltatónak kellene írnia az Apple-nek, hogy ezt a 20-as számot és IMEI számú telót húzzák ki a listájukról és ne legyen többé függő.Csak egy e-mail kellene tőlük.De nem segítenek,mert nem én vagyok az eredeti 1.tulaja.Nincs vkinek Telenoros ismerőse aki 2 perc alatt segítene és természetesen megfizetném a fáradozásait.
2018. nov. 29. 11:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nehéz eldönteni egy mobilról milyen függő.Ha magyar a készülék és nem fogad be sem 30-as,sem 70-es kártyát, akkor nyilvánvaló és egyértelmű, hogy csak 20-as lehet.Mivel Mo-on nincs más szolgáltató.Most a Tescós 31-es számokat ne nézzük,mert felesleges.Tehát Telenor függő,egyébként tettem bele 20-as kártyát, csak én T-mobile párti vagyok. Sajnos semmilyen kis maszek gsm bolt v.szervíz nem tudja megoldani a problémám,mert ez nem javítást,készülékbe szerelést, belepiszkálást jelent. Csak egy e-mail küldését az Apple felé, és itt vagyok sajnos meglőve.Egy Telenoros ott dolgozó segítsége kellene.Megköszönöm, ha segít valaki és ajánl nekem egy ott dolgozót, aki segítene.
2018. nov. 29. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged. Új ötletet kaptam :) Utána járok ennek is. Köszi még egyszer.
2018. nov. 30. 11:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Van valakinek Telenoros ismerőse aki segítene? Még mindig nem sikerült az Iphone 6s Telenoros telóm függetlenítése. Már le is húztak az egyik unlock feloldom ha fizetsz oldalon.Már mindent megpróbáltam, több helyen is voltam,de sehol nem tudnak segíteni. :( Már nagyon elkeseredtem.Egy csomó pénzt öltem már bele és semmi eredménye eddig :( A Szolgáltató ingyen megoldja,de csak az eredeti tulajnak,akit persze nem tudok előkeríteni. Már nem tudom tényleg mit tegyek.
2018. dec. 17. 09:20
 9/11 anonim válasza:
Lehet tudok segíteni .
2018. dec. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Turbo SIM: [link]
2019. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!