Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jó a mobilnetem, valaki...

Nem jó a mobilnetem, valaki segítene? Huawei P9 Lite 2017

Figyelt kérdés
Nem tudom ki tudja,de minden Telekomos kapott nem olyan régen 4GB netet.Ezzel nincs semmi baj,letöltöttem az appot,jelzi hogy van 4GB netem meg minden.Próbáltam használni,beállításokat próbálgatni,de sehogy nem működött és az appon belül sem jelezte,hogy fogyott volna.

2018. nov. 28. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Az ügyfélszolgálat mit is mondott?
2018. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Újra indítani próbáltad??

Pl ha net csomagot váltasz vagy van valami újra kell indítani.

Én most néztem az aplikációban, hogy nekem is van elérhetőbe 3giga és 50mega ingyenes adatforgalmam, de ezt be is kell aktiválni, nem elég, hogy látod, hogy ott van és elérhető.

2018. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ezt hol kell aktiválni? Úhraindítás sajna nem segített és még ügyfélszolgálatnak nem szóltam erről
2018. nov. 28. 20:47
 4/16 anonim ***** válasza:

Az 3Gb amúgy.

Be kell állítani az alkalmazásba. A számodra rámész ott lesz, hogy mobilinternet, arra is rákatt és lent az egyszeri szolgáltatásoknál kiválasztod a díjmentes 3Gb és a bekapcsolásra menj.

2018. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nálam 4 Gb,mind1 is sajna ez a beaktíválás se jött be,a mobilinternetre kattintva csak megújuló szolgáltatást tudok venni.Egyébként szerintem ezt már beaktíváltam vagy nem kell,mivel felhasznált adatforgalmat jelzi a főmenüben(4GB/4GB).Nem lehet,hogy a telefonon kéne valamit babrálni?
2018. nov. 28. 21:09
 6/16 anonim ***** válasza:

4gb ír nekem is, de nincs olyan a listában, csak 3Gb!

Nem túl bonyolult megtalálni, pláne hogy leírtam. Ha már felhasználtad volna, akkor nem írná még a teljes adatmennyiséget.

2018. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rámegyek számomra,mobilnetre és ott csak egy lehetőség van,ahol 2 700 Ft-ért lehet előfizetést venni :/
2018. nov. 28. 21:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Az alatt! Az egyszeri szolgáltatásoknál!
2018. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezaz,hogy nincs olyan csak megújuló szolgáltatás :/
2018. nov. 28. 21:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Mikor töltötted le az alkalmazást? Érdemes frissíteni és utána megnézni, mert ott kell lennie, ha nekem ott van, akkor másnak is.
2018. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!