Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? 45-55 ezer ft van rá. Játszani nem akarok vele, annál inkább fényképezni, a Google-t használni, híreket olvasni.

Figyelt kérdés
A párom 2 éve vett egy Huawei y 6-ost, ami akkor 55 ezerbe került, viszont akciós volt, és neki csak 44 ezerbe került. Most azt mondja, hogy kb ugyanannyit szán az én új telefonomra, mint amennyibe az övé került.Ez persze nem jó nekem, mert 44000-ért csak gyengébb van. Ja! És nem akarok valami 15 centis óriást sem. Kicsit kissebbet Nokiában láttam, de van, aki azt írta valahol, hogy Nokiát semmiképpen. A Samsunggal voltak problémák nemrég. A Huawei megbízható?

2018. nov. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi legyen.
2018. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jók a Huaweik, manapság ez a menő telefon, vannak ilyen árban.
2018. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huawei P smart
2018. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meizu Pro 7 4/64 okostelefon - Eustock oldalán most akciós és pont 55E Ft-ba kerül. Hivatalos, magyar garanciával.

Ezen kívül, a két másik Xiaomi készülék is kapható:

Redmi Note 5 - MIUI

Mi A2 Lite - Android one (Stock Android)

Ezek is, magyar garanciával rendelkeznek.

Remélem tudtam segíteni.

2018. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!