Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » UV loca ragasztó csak az lcd...

UV loca ragasztó csak az lcd t és az üveget ragasztja össze, a kijelzőt nem ragasztja be a helyére?

Figyelt kérdés
Ha adott egy telefon aminek jó az lcd je csak az érintő védő plexit akarom kicserélni,ha jól láttam úgy szokták ,hogy az lcd ről leoperálják az előző üveget aztén letisztítják ragasztó eltávolítóval aztán alkohollal megpucolják aztán vissza rakják a telefonba,majd ré nyomják az uv loca ragasztót aztán rá teszik az üveget.A kérdés ez az uv loca ragasztó beragasztja a kijelzőt is,vagy csak az lcd és az üveg fög össze ragadni tőle.Néztem egy videót ahol be rakták a telefonba az lcd t rá az üveget és ugye a loca ragasztó szétterült tehát a gomboknál meg mindenhol,aztán kivették a telefonból köztes részleteket nem mutattak.Ez most akkor nem ragasztja be a kijelzőt azt külön kell?

2018. nov. 29. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy érne el az uv a ragasztóig, ha el van takarva a kijelzővel...?
2018. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


Tehát akkor ha mindenhova jut ragasztó az nem köt meg mindenhol csak ahol átlátszó felület van?

2018. nov. 29. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol megköt. Az uv fény elinditja a kötési folyamatot.
2018. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Akkor most meg kavarodtam,szóval befolyik mindenhova a kijelző körül a ragasztó,akkor utána nem kell külön az egész panelt a keretbe be ragasztani?

2018. nov. 29. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!