Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Xiaomi Mi...

Melyiket válasszam? Xiaomi Mi 8 vs. Samsung Galaxy S8

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 14:19
 1/8 Pumukli alfahím válasza:
33%
S8
2018. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Amelyik tetszik. Nekem S8 Plus van, elégedett vagyok.
2018. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
S8+ tulaj vagyok én is, nekem ez a 2. Samsungom (az előző egy S6 volt), én úgy megszerettem, hogy nehezen lehetne eltántorítani az S szériától. Így én a Samsungot mondanám. De a Xiaomi sem rossz telefon, bár én ki nem állhatom a notch-ot, de ugye ízlések és pofonok.
2018. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teljesítményt nézzük, akkor a Xiaomi Mi 8 az erősebb
2018. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kijelző vagy kamera szempontból nézzük akkor egyértelműen s8. Ha nyers erő akkor mi8.

Igazából ennek a csatának nem igazán van egyértelmű győztese. Amelyik jobban tetszik. Csalódni nem fogsz.

2018. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi8
2018. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MOP4 válasza:

Tudom hogy már nem aktuális, de azért leírom a véleményem, hátha valaki idetéved még.

Aki a Galaxy S8-at ajánlja, az vagy Samsung rajongó, vagy egyértelműen nem ért a telefonokhoz. A Mi 8 a gyártó 2018-as zászlóshajója és az S9-el illene összemérni, tekintve hogy a teljesítményben és kamerában hasonlóak.

A Mi 8 most jóval olcsóbb mint az S8, utóbbi konkrétan a Mi9 árával azonos, ami 2! generációval újabb annál.

A Mi 8 két hátlapi kamerával van szerelve, amely nem csak minőségben nyújt többet, hanem 2x optikai zoom-ra és 4k-ban 60 fps-re képes videózás terén.

Processzor terén hozzánk Samsungból az Exynos 8895-el, Európán kívülre pedig a Snapdragon 835-el szerelt változat jön 4gb rammal, mindkettő kb ugyanolyan jó. A Mi 8 már a tavalyi csúcshardvert kapta, Snapdragon 845 hajtja már. Nem elhanyagolható a különbség, Antutuban a Xiaomi 280-300 ezer közötti pontszámot ér el, míg a Samsung 200-220 ezer közöttit, ebbe bele van kalkulálva a processzor, a grafikus vezérlő és a RAM sebessége is.

Ja és a Mi8 6gb ramot kapott. Van az S8-ból is 6gb rammal szerelt, viszont ott a Mi8 Pro, ami meg 8gb-al jön alapból. És még ez is olcsóbb jelenleg mint az S8.

Árukeresőn a Mi8 Pro 128gb 113, a 64gb-os S8 pedig 136 ezertől kezdődik. Előbbibe ráadásul még kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó is van.

Samsungnál ami előny, hogy van rajta jack csatlakozó, bővíthető a tárhelye és IP 68-as vízállósági tanusítvánnyal rendelkezik és nagyobb a kijelző felbontása, de ez is csak akkor előny ha blueray-be nézel filmeket rajta...

Viszont ha azt nézzük, hogy a Mi 8 103 ezer forinttól kezdődik és egy generációnyi különbség írható a javára, míg az S8, ahogy korábban is írtam, 136 ezertől, így szerintem nem kérdés hogy melyik a nyerő.

Aki ezekkel a telefonokkal szemezget, az mindenképp a Mi 8 Pro-t vigye!

Remélem tudtam segíteni.

2019. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MOP4 válasza:
Ja és akit zavar a notch, annak ott van a Mi Mix 3, ami 125 ezer forint árukeresőn és jár hozzá vezeték nélküli töltő is.
2019. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!