Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki Offline Battle Royale...

LuckeY-ista kérdése:

Valaki Offline Battle Royale játékokat androidra? Ne kérdezzétek miért suliba akkarom játszani lyukas órán

Figyelt kérdés
De fontos hogy offline vagy is internet nélkül is mülködjön jo
2018. dec. 1. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Haha.
2018. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És ki ellen játszanád, ha offline? Egy telefon/tablet nem tartalmaz akkora teljesítményű hardvereket, hogy neked egy battle royal játékot telepakoljon NPC-vel, és adott AI alapján még irányítsa is őket ellened.


Az iskolában pedig nem kockulni kell, hanem tanulni, a szünetben meg közösségi életet élni, nem a telefont bújni és zombulni.

2018. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lyukas órát mondtam ami szinte minden második nap van egy folytába nem szoktam sokat telózni, szünetben torna teremben focizunk és kettőt is tanáltam csak unok őket(1 battle royale fortnite praktic,második battle craft survival nagy okos)
2018. dec. 1. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Inkább tanulj, kisfiam, szánalmas a szöveg amit napok óta hánysz ide.
2018. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Tehát olyan offline játékot keresel, amit online lehet játszani. Sok sikert! :)
2018. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 semmi közöd mit csinálok kitünő tanuló vagyok "#ego" 5 ös mindenból 9edikes vagyok én kérdést kértem, nem kritizáltalak, te rögtön nekem estél

én nem azt kérdeztem hogy mi csináljak ne legyél már bunkó ha az vagy semmi keresni valód nincs ilyen oldalon

2018. dec. 1. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Minecraft Pocket Edition! xDDDDDDD
2018. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!