Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan újra induló...

Folyamatosan újra induló telefonnal mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy régi Samsung galaxy core plus telefonom. Már csak arra használtam hogy youtube-on zenét hallgattam rajta. Nagyon lassú volt az utóbbi időben. Viszont néhány napja teljesen megbolondult. Bekapcsolom, majd kiírja először, hogy a "Google Play szolgáltatások leállt". Le lehet okézni. Utána hogy "Google Play Áruház leállt" Olyan gyorsan végigmegy hogy alig jutok el a gyári beállítások visszaállításához,mert egyből újraindul magától és ez megy folyamatosan percenként. De ha el is jutottam odáig,le van sötétve tehát nem lehet visszállítani. Most mit csináljak így? Sim kártya nincs benne. Aksit is kiszedtem már. Alkalmazás alig van rajta. Tud valaki valami tippet mondani? Vagy ennek véglegesen annyi?

2018. dec. 2. 18:53
 1/1 anonim válasza:

Keress rá egy recoveryt és rakd újra a ROMot.

5 perc google elmondja részletesen hogy kell.

2018. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!