Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lesznek karácsonyi...

Szerintetek lesznek karácsonyi, év végi leárazások az Eustocknál?

Figyelt kérdés
megkérdeztem ma az eustock ügyfélszolgálatot egy hivatalos hangvételű levélben hogy lesznek-e karácsonyi, év végi akcióik, konkrétan a xiaomi redmi6-nak változhat-e az ára a hónapban, mire egy egy mondatos válaszban megkaptam hogy jelenleg nem tudnak szolgálni információval akciókkal kapcsolatban. utána esett le hogy nem voltam valami okos, hát ha most elmondaná nyilván mindenki elkezdené várni mikor veheti meg olcsóbban, ebben lehet valami? kíváncsi leszek hogy egy 40 ezres igen keresett telót a kínálatukból lejjebb fognak-e még vinni a hónapban, de félek ha túl sokat várok jönnek az ünnepek és beüt egy olyan készlethiány hogy várhatok januárig rá
2018. dec. 3. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szokott náluk konkrét akció lenni. Olyan szokott, hogy ingyen szallítanak, vagy 1-1 telefon árából lejön 5000ft vagy ingyen fülhallgatót adnak mellé. De az, hogy karácsony alkalmából mindent lejjebb vinnének meg ilyenek, ilyet még nem tapasztaltam náluk, főleg, hogy így is náluk van a legjobb áron minden.
2018. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hamis akciókat tartsanak, még akció nélkül is olcsóbban kapod meg a cuccokat, mint a többi webshopból.
2018. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"kíváncsi leszek hogy egy 40 ezres igen keresett telót a kínálatukból lejjebb fognak-e még vinni a hónapban, "

Minek?

Pl. én nem győzöm a megrendeléseket kiszolgálni, akkor mi a bánatért akciózzak még a tetejébe? Örülök, ha a normál rendeléseken túl vagyok.

2018. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!