Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tenyleg baj ha ugy használom...

Tenyleg baj ha ugy használom a telóm hogy töltőn van?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 23:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
17%
Igen
2018. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Használhatod töltővel is és anélkül is.

Akár még telefon nélkül csak a töltőt magában is használhatod.

2018. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha baj akkor én mióta telefonom lett azóta rosszul használom...
2018. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. dec. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
igen ,mert könnyen tönkre mehet az usb csatlakozo rajta azt nem tudod majd tölteni telefont.
2018. dec. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Az előttem szóló jól mondja!

Amúgy pedig kádban, zuhany alatt életveszélyes (áramütés! - halál) is!

2018. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért menne tönkre a csatlakozó, ha valaki nem töri meg?

Barátnőmmel ezt mondjuk nem lehetett megértetni, hogy amikor ágyban fekve Facebookozik és a telefon tetején kijövő kábel oldalirányba feszül (mert túl rövid), akkor azért törik meg tőben a kábel, sőt a telefonban lévő aljzat is már kontakthibás, cserére szorul.

Erre vannak megoldások, hosszabb kábel már van, vagy 90°-os dugót is lehet még rendelni, ha szükséges.

Egyébként, ha valaki normálisan használja, semmi gond ezzel.

Fürdőszobában nem merném használni és sem, mert a dugasztápok belső szigetelésében annyira nem tudnék megbízni, szakmabeliként sem.

Ráadásul olvastam is olyan esetekről, ami ezt alátámasztja, hogy veszélyes lehet. Ha ritkán is, de senki nem akar hibaszázalék lenni, szerintem.


Máshol viszont nem tud záródni az áramkör, ha az ember talpa szigetelt, vagy az ágy is szigetel a föld felé, másik kézzel sem kell földet fogni stb. Úgy nem tud kialakulni áramkör, a fázist is megfogom önmagában, ha a talpam szigetelt.

2018. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amióta láttam ezt a videót, csak powerbankot használok a mobilhoz. A powerbank töltő meg kapcsolós hosszabbítóban.

[link]

2018. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jobb félni, mint megijedni, ettől függetlenül az a videó manipulált szerintem.

Aki régóta elektromos és elektronikus témákkal foglakozik, az tudhatja, hogy a linkelt videó nem életszerű, nem bizonyít semmit.

2018. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

"Amióta láttam ezt a videót, csak powerbankot használok a mobilhoz."

És a powerbankot is powerbankról töltöd, hogy annak a töltője se bszhasson agyon?

2018. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!