Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan eszközt keresek, amellye...

Olyan eszközt keresek, amellyel a mobilon hallható zeneszámokat, rádiós appokat az autó hangszóróján keresztül tudom hallgatni. Tudtok ebben segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Most hirtelen az FM transmitter gondolok, de nem biztos hogy ez az lesz. Olyan kütyüre gondoltam, amit ha összekötök a mobilommmal, akkor a mobilon bekapcsolt rádiós applikáció (pl. TuneIn Radio)- vagy mondjuk a bejövő telefonhívások is a kocsi hangszóróján keresztül szólalnak meg. Tudtok ebben segíteni nekem?

2018. dec. 5. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:
FM transzmitterRE... egy kis helyesírási korrekció :)
2018. dec. 5. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehhez szerintem Bluetoothos rádió kell. Osszekapcsolod bluen a rádiót a kocsiban és a telefont és tadam... Elvileg. Az FM transmitter az csak zenét tudja átvenni. Azzal a hívások nem fogadhatok
2018. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

FM transzmitter pont ezt teszi. A telefonon szóló hangot a fejhallgató-aljzaton át kiviszi, a rádiót ráállítod a hullámhosszára és tádámm.

Ebből is van olyan, amire nem is kell rádugni a telót, BT kapcsolatos.

[link]

Transzmitter és fejegység minőségétől függően ez mondjuk lehet egy elég zajos átvitel is.

Ha a fejegységen van aux, arra érdemes kötni a mobilt egy jack-jack kábellel. Sőt, akkor megteheted azt is, mert erre is van kütyü, hogy veszel olyan BT eszközt, ami az auxra van dugva és a telóról BT kapcsolattal viszi át a hangot, akkor a telót nem is kell bedugni sehova, csak párosítani.

[link]

sok fejegységnek hátul az EUR csatin van csak aux bemenete, néha csak EUR/AUX adapterrel. Érdemes utánanézni, hogy van-e a fejegységen ilyen lehetőség, ha elöl nincs aux.

2018. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál, mi az autós cuccod pontos típusa?
2018. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
Hát igen, egy fejegység típus nem ártott volna. Akkor nem kellett volna x verziót leírni.
2018. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsokat/válaszokat!

Közben már ki is néztem egy terméket - ha szerintetek ezzel is meg lehet csinálni mindezt, tehát pl. azt, hogy egy külsős appon keresztül befogott rádióadó (mondjuk BBC radio) hangját a kocsi hangfalán keresztül hallgatni, akkor lehet, hogy meg is veszem...a Geek is jó, de karácsonyig sajnos nem biztos, hogy időben ide érne, ha külföldről rendelném meg, hiába van jobb ára...

2018. dec. 5. 11:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat... mutatom a linket :)


[link]

2018. dec. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!