Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálta ezt az Iphone 7?

Miért csinálta ezt az Iphone 7?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem hogy nagyon bevan lassulva (sose szokott talán most azért mert nemsokára megtelik a memóriája) aztan kérte az icloud jelszavamat. Beírtam de nemigazan történt semmi aztán megpróbáltam megnyitni az Instagramot de csak elsötétült a képernyő. Kikapcsoltam majd ahogy visszakapcsoltam kilépett minden alkalmazásból amibe amugy be voltam jelentkezve (Facebook, messenger, instagram, dropbox, deezer, viber) és úgy néztek ki mintha most töltöttem volna le őket először. Az összes addig megnyitott weboldal is eltűnt a safariban (az előzmények azok nem) és a képek és videók is eltűntek amiket később nekiállt magától "visszatölteni". Ahogy bejelentkeztem az instagramba ugye kaptam emailt új bejelentkezésről amiben az állt hogy erről a telefonrol még sosem jelentkeztem be, és amikor megosztottam a netet es a tabletommal próbáltam használni, kérte a jelszót amit csak olyankor kell egyszer beirni amikor új hálózathoz kapcsolódik. Tehát kicsit olyan mintha csinált volna magától egy gyári visszaállítást vagy én nemtudom mit de hogy én semmi ilyesmire nem kértem az 100%..

2018. dec. 6. 04:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy bizonyos alkalmazásokból nem lépett ki (snapchat, shazam, google drive, gmail) ezekben minden maradt a régiben és a hívásnapló és az sms-ek is megmaradtak.
2018. dec. 6. 05:01
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Pedig mintha azt olvastam volna valahol hogy ilyenek nem fordulnak elő ezeknél.

Szerintem vegyél egy normális telefont.

2018. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Egy jókora belső tárhely törlődés lehetett. Nem kizárt, hogy a csurig pakolás ebbe belejátszott, de akkor sem kéne.
2018. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!