Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet leállítani az...

Miért nem lehet leállítani az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Szinte az összes telepített alkalmazásom fut, media convertertől a messengerig...tudom hogy minden telefonon ez így megy, a media convertert 1 éve nem használtam, a messenegert használom, de mivan ha csak akkor szeretném használni amikor én magam lépek be a programba és nem akkor amikor bevan kapcsolva a telefon. Az alapvető, rendszer használatához szukséges dolgok legyenek megnyitva persze... de pl. az én általam telepített alkalmazások -amiket nem is használok, vagy csak akkor használnék ha én szeretném- ne legyenek megnyitva. Ezt az alapvető dolgot belehet állítani a telefonon? ha igen hogyan? (android)
2018. dec. 7. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahol az alkalmazasok vannak ott kell, lehet beállítani hogy működjön.
2018. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

senki nem akarja hogy mukodjon.. épp az ellenkezőjét szeretném

nincsen ott ilyen beállítási lehetőség, amit telepítek az mukodik magától sajnos

2018. dec. 7. 19:00
 3/8 repulo ***** válasza:

Biztos hogy futnak?

Van adat és memória használat?

Ott a kényszerített leállítás, de egy csomó cucc magától újra indul.

Mi van, ha az adathasználatnál letiltod a net hozzáférésüket?

Valami kínai csodatelefon, és nem optimalizálják rá az Androidot?

2018. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

persze hogy futnak.. kényszerített leállítással annyit érek hogy 1perc múlva újraindul.. mint minden eddigi telefonomon.

pont ezt szeretném beállítani hogy ne induljon újra magától... adathasználattól fuggetlenul is elindulnak az alkalmazások

2018. dec. 9. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen telefonod van, de az enyémen beállítható, hogy ne induljon el automatikusan az alkalmazás. Ha ez be van állítva, a kényszerített leállítás után nem indul újra még a háttérben sem. Amúgy belépsz az Alkalmazások menübe, kiválasztod az alkalmazást, belépsz a Jogosultságok menübe és ott ki tudod kapcsolni az automatikus indítást. Nekem legalábbis így működik, mellesleg csak egy "hulladék" kínai telefonom van, mégis megoldható ez a probléma.
2018. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huawei p9lite.. sajnos az engedélyeknél nincsen ilyen beállítás, egyébként a régebbi xperia z2nél meg samsungnál sem volt
2018. dec. 9. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor még azt tudom javasolni, hogy ha egy picit értesz a telefonokhoz, akkor root-old és máris több beállítási lehetőséged lesz! Én is megcsináltam az enyémen, pedig nem vagyok egy telefonguru. Mobilaréná-n kérhetsz segítséget illetve Youtube videók is vannak a témában. Én is Youtube videó alapján csináltam és így használom már 7 hónapja a telóm és hibátlanul működik, mellesleg üzemidőben is jobb lett. Megér egy próbát!
2018. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2018. dec. 10. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!