Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia okostelefonomba csak kb...

Nokia okostelefonomba csak kb minden 20. kártya jó (csak ezek a kártyák máséi). Mi lehet ennek a (műszaki) oka, és hogyan tudnék bele szerezni (20 -as) kártyát?

Figyelt kérdés
Ismerősök kártyáival végigpróbálgattuk, és volt kb. 2, amit elfogadott (de ezek a kártyák ugye máséi, így nem jöhetnek számításba). Még garanciális (volt nemrég) a készülék, és panaszomra a boltban azt mondták, hogy a készülék el lett rontva....de, akkor hogyan lehet az, hogy vannak kártyák, amiket elfogad, de a túlnyomó többséget pedig nem. Kártyát kellene bele szereznem (20 - ast).
2018. dec. 8. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Legalább a kérdést megtudnád fogalmazni!!!

" kb minden 20. kártya jó". Minden huszadik?

Utána meg 20-ast keresel bele.!!!

2018. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a hívószám nem a telóhoz, hanem a kártyához tartozik?
2018. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

""CyanogenMod"...mi??? :)

Mindegy...

Ha alapszoftveres változtatás történt akkor annak megfelelő újra-vagy eltávolítást végezzétek el.

Ha csak 20-as a készülék akkor vásárolj egy Telenor szolgáltatós sim kártyát.

2018. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 -esnek: Szerintem a kérdés meg van fogalmazva érthetően- inkább az értő olvasással vannak gondok. A 2 db húszas szám megtévesztő lehet, de helyénvaló.

1. A (kipróbált) kártyák közül (kb,) minden huszadikkal működik a teló.

2. Csak 20 - as előhívójút próbáltunk bele, mert 20 - assal szeretném használni, ugyanis akivel gyakran szeretnénk beszélgetni, ő 20 assal tud ingyen hívni..

Gyengék kedvéért leírtam szájbarágósan is.

Természetesen tudom, hogy az előhívószám a kártyához tartozik - ill. vannak kártyafüggő és független telefonok.

Nem akarok senkit megsérteni, de oktalanul engem se hülyézzen senki...

2018. dec. 8. 14:54
 5/7 A kérdező kommentje:
3-asnak: Telenorban már próbálkoztunk, de vett kártyával nem működött. Az eladó beletette a saját 20 -as kártyáját, azzal pedig működött (de az sajna nem volt eladó...)(csak az eladó volt eladó - de ő sem "úgy" - aki érti a viccet, annak - .........1-es válaszoló el se olvassa.....
2018. dec. 8. 14:58
 6/7 A kérdező kommentje:
3-asnak: a Telenorban nem beszéltek szoftverhibáról - annak ellenére mégis előfordulhat, hogy "szoftvet-gond" van? Én, amatőrként a szoftverproblémát nem hiszem, hogy ki tudom javítani. Szerinted vigyem be mégegyszer a Telenorba, és javasoljam én a szoftver-akármit?
2018. dec. 8. 15:03
 7/7 A kérdező kommentje:
...ill, ha nem nagyon bonyolult (v. soklépéses) művelet - hálás lennék, ha leírnád a lépéseit...
2018. dec. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!