Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei (p8 lite) telefonon,...

Huawei (p8 lite) telefonon, hol lehet beállitani ezt?

Figyelt kérdés

Szóval,amikor kapok egy hirdetést vagy üzenetet,akkor a bal felső sarokban zölden világít egy kicsi pötty!(nem tudom mi a neve)És az lenne a kérdésem,hogy hogy tudnám beállítani azt,h csak akkor világítson ott pl zöld színűen,ha üzenetet kapok es pl kéken ha hirdetést?Ezt a beállitásokban meg lehet valahogy oldani,vagy ezen a telefonon nem lehet!


Nagyon szépen köszönöm,ha valaki végigolvasta és tudna segíteni!😊



2018. dec. 8. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

LED fény, üzenet jelző fény, de nem hiszem, hogy külön színkódokkal lehetne változtatni.


Általában a töltést jelzi zölddel ha fel van töltve, meg narancs/piros ha tölt vagy le van merülve.


Az üzeneteket meg amilyenre programozták, olyannal jelzi, de az fix és nem hiszem, hogy változtatható.

2018. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennél a készüléknél nem lehetséges állítani a figyelmeztető led színét.

2018. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utána néztem, és a Light flow appot vagy a Light manager appot ajánlják, töltsd le valamelyiket.
2018. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet állítani rajta, de a hirdetés az is üzenet.

Az én telefonomon lehet állítani, páldául ha merül le akkor piros, ha üzenet akkor kék, ha felvan töltva akkor zöld. Csak így lehet.

2018. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm hogy elolvastátok és válaszoltatok!
2018. dec. 8. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
És a valamivel magasabb ár/érték kategóriájú telefonok meg felismerik az értesítés típusát és az alapján választják meg az értesítési LED villogáskor látható színét. Félreértés ne essék, nem szólok le senkit, a családban is van pont egy ilyen telefon, én csak a telefont szólom le... :D
2018. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a te válaszodat is,nem értettem félre,😊és köszönöm,hogy írtad a LED-es részt!😀😊😊
2018. dec. 8. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!