Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kimenteni a telefon...

Hogy tudom kimenteni a telefonszámot a belső memóriából?

Figyelt kérdés
Samsung s5230nak elromlott az érintője. Már vettem új telót ezért nem akarok rendelgetni érintőképernyőt. Usb-n keresztül mit csinàljak,mert be van állítva hogy el kell fogadni a csatlakozást. Tudtok valami módszert?

2018. dec. 9. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha google fiókkal szinkronizálva vannak a számaid akkor neten keresztül a google fiókból le tudod tölteni a nevjegyzéked az új tellóra.


De más egyebet nem tehetsz. A névjegyzék egyik almappába se szerepel, ha nem tudod exportálni egy mappába akkor sehogy nem tudod kivenni a névjegyzéked a telefonból. Esetleg ha egy vezérlő programot rá raktál volna előzőleg akkor meg tudtad volna csinálni, de ugye ilyenre senki mem készül. Teljese mindegy hova kattingatnál a telefonon belül, csak a google fiókodból tudod leszedni a névjegyzéked esetleg a samsung fiókból ha szinkronizált azzal is.

2018. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld rá azt az 500 forintot ha fontosak a telefonszámaid, vegyél rá egy új érintőpanelt.

Mivel mi ezt helyetted nem tudjuk megtenni, így rajtad áll a választás.

[link]

2018. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!