Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawe y5 II telefonról lenne...

Zsike34 kérdése:

Huawe y5 II telefonról lenne szó! Nincs még egy éves se, de már nem lehet frissiteni az alkalmazásokat. Lehetne valamit tenni, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi a fenét jelent az, hogy nem lehet?
2018. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, de már megbántam hogy ilyet vettem. Rohadt kevés a memóriája, nekem azért nem engedi. Bár az enyém 2,5 éves, akkor nem is foglalkoztam vele, hogy milyen fontos, hogy legyen elég memóriája.
2018. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem lehet mit tenni?
2018. dec. 9. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit ír ki a telefonod, mikor próbálsz frissíteni?
2018. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

azert van mert ez egy 30 ezer forintos telefon volt, sajnos ezek nem arrol hiresek hogy teli lennének memóriával.

de ezt ki is írta gondolom, tehát elolvastad és tudod.


nincs semmi gond, lemented a fotokat, letörlöd őket meg a hulladekokat es hasznalod boldogan.

sd kartyaval bovithető.

2018. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs elég tárhely, törölni kellene minden letöltöt alkalmazást. De minek gyártsák le ha csak telefonálásra lehet használni.?
2018. dec. 9. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

ez igy nettó butaság, de igénynek megfelelő készüléket kell venni.

ha a specifikáció nem votl jó neked miért vetted meg ?

ők legyártották, használható.

ha rájössz hogy kevés a memória teszel bele sd kártyát.

mi ezen olyan bonyolult ??


nem a készülék a hibás.

2018. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Először is használd a Telefonkezelőben a Tárhelytisztítót. Aztán a letöltött alkalmazásokat nézd végig egyenként és amit lehetséges azt helyezd át az SD kártyára. Lényeg hogy a szabad belső tárhelyet emeld 1 GB fölé, azután tudsz új alkalmazást feltenni, vagy az eddigieket frissíteni.

Ha ezek után még mindig kevés a hely, akkor nem maradt más, törölnöd kell valamit, ami nem nélkülözhetetlen.

2018. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári vissza állítást és jó lesz utána.
2018. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!