Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondolsz erről a telefonról?

Mit gondolsz erről a telefonról?

Figyelt kérdés

Samsung Chat


[link]


14 éves lány vagyok, szeretnék egy telefont, de nem tudom milyenek a funkciói és mi benne a jó/rossz!

Előre is köszönöm!


2010. jún. 27. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Személyes vélemény is jól jönne.

Köszi!

2010. jún. 27. 14:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Erről a telefonról nem hallottam, vagy más a neve, és ez a honlap használja ezt, vagy pedig nagyon új.Nem hsizem hogy felhasználói véleményt itt kapnál, ha mégis, akkor szerencséd volt.Menj be egy boltba, és kérdezd meg hogy megnézheted e, és olvasgass róla teszteket.Kezdésnek olvasd el azokat az infokat amik a te általad linkelt honlapon vannak, aztán jó kutatgatást(youtube a barátod)!Sok sikert!
2010. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a videót meg a kommentet!
2010. jún. 27. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem a kép alapján:


Nem tudom milyen igényeid vannak,

de egy 14 éves lánynak ha az anyagiak engedik ez egy nagyon jó telefon! Kinézetét és tudását nézve...

2010. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
divatos telefon sms küldözgetésre zenahallgatásra tökéletes. ha van benne wlan vagy umts(3g) akkor igencsak faint. ha az ár is megfelelő hozzá
2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!