Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi A2 frissítés?

Xiaomi mi A2 frissítés?

Figyelt kérdés
Valaki tudja már frissíteni a mobilját Android 9-re? A decemberi biztonsági csomagot már letölthető? Csak azért kérdem mert a novemberit nov.5-én már megkaptam de a decemberit még nem. Nálam van a hiba vagy senki nem kapott még frissítést?

2018. dec. 9. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában adott hónapon belül bármikor jöhet az aktuális biztonsági javítócsomag és mellé még bármi más is, akár főverzió update is. Június 20.-a óta van S9-em, és eddig a Samsung-nál ez jellemzően olyan hónap végefelé érkezett, tehát gondolom ez a standard ütemterv. Ha nálad jellemzően hónap elején szokott érkezni, akkor még olyan 20.-áig ráérsz várni. Utánanéztem, és elvileg az A2 November 15.-én stabil 9.0 frissítést kapott, nem bétát, szóval elkezdték már szétszórni. Hogy pontosan hogyan szórják, azt ne kérdezd, de gondolom földrajzilag felosztva minden helyen máskor. Lehet, hogy idén már nem érkezik meg Európába a frissítés, bem tudom biztosra.

Fél-off: saját káromon tanulva azt javaslom, hogy minden frissítéssel várj legalább egy hetet. Nekem a telefonomat az Októberben érkezett frissítés eléggé megzavarta, azóta már szervízben is volt, ahol főpanelt, USB panelt, Home nyomásérzékelőt és hátlapot cseréltek illetve szoftvert frissítettek. Nem javult meg, most a második szervízkört elkerülve próbálom kicsikarni a készülékcserét.

2018. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😀. Akkor várok vele még én is.
2018. dec. 12. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!