Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung j4 plus vélemények?

Samsung j4 plus vélemények?

Figyelt kérdés

Nos én leendő női vásárló lennék, aki pink színben venné meg a készüléket. Kinek van ilyen telefonja és mik a tapasztalatok? Egyéb véleményre is kíváncsi vagyok.

Köszönöm :)



2018. dec. 10. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az áráért elég gyenge jószág, de facebookozni meg telefonálni fogsz tudni vele.
2018. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz gyenge alatt? Sajnos nem vagyok műszaki zseni, ezért kifejtenéd kérlek? Ennyi pénzért mit javasolnál?
2018. dec. 10. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A J szeria soha nem volt er gep. Ha erosebbet szeretnel nezz korul az A vagy S szeriaban. Remelem tudtam segiteni! 😀
2018. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erogep*
2018. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezted, hogy miben gyenge: pl. processzor, kijelző, meg az a 2 GB RAM se sok, pláne ennyiért. Ennek az árért sokkal jobb kínai telefonokat kapsz és nem kell tőlük megijedni, mert azok között is vannak jók. Csak egy példa: az Edigital-nál egy Meizu M6 Note ugyanennyiba kerül, mint ez a Samsung, de gyakorlatilag mindenben jobb. Nem kell félni tőle, egy elég jó márka a Meizu, jól optimalizált, stabil op. rendszerrel, árukhoz képest jó hardverrel és nem egy gagyi márka. Viszont ha a Samsung-hoz ragaszkodsz, akkor minimum A5. Nem véletlenül írtam a Meizu-t meg az A5-öt, mert ezekről személyes tapasztalataim vannak és egyikre se nagyon tudok rosszat mondani. De majd a jobban hozzáértők biztos ajánlanak mást is, hogy tudjál válogatni :)
2018. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első sorban a kinézet fogott meg benne. Ilyen áron sajnos nem sok 'csajos' telefont lehet kapni
2018. dec. 10. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A Xiaomi Redmi Note 5 kapható pirosban, amúgy is minden mobilra olyan színű tokot veszel, amilyet szeretnél.
2018. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen, iPhone 6 volt neki, amikor meglátott egy neki tetsző tokot. Aztán megvette a bele való samsung telót. Sugárzó arccal vette birtokba, hogy milyen jól mutat. Ennyi.
2018. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!