Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a power bankek...

Mi a különbség a power bankek és a vezeték nélküli töltők között?

Figyelt kérdés
A vezeték nélküli töltőt bárhová magammal vihetem akár buszon is tudom vele tölteni a telóm kábel nélkül?Vagy ha lemerülni látom csak előkapom a telóm és ráteszem a vezeték nélküli töltőre és már tölti? Samsung galaxy s3 hoz mit ajánlotok sajnos egyátalán nem értek hozzá utána próbáltam nézni de nem igazán értettem van aki konyha nyelven össze tudja nekem foglalni?
2018. dec. 11. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

a power bank egy külső akkumulátor... rádugod és tölt a telefonod.

A vezeték nélküli töltő egy panel, amire ráhelyezed a telefonod, így kábel csatlakoztatása nélkül töltheted a telefonodat.


DE


A vezeték nélküli töltő nem akkumulátor, azt neked egy szabványos konnektorba csatlakoztatnod kell, hogy tölthess vele.

2018. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

A vezeték nélküli kb. 2 centiről bír csak tölteni.

A powerbank egy akku, amire usb lehet csatlakozni, és tölt.

2018. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a videó egy meditációs videó????
2018. dec. 11. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Oké, dedós szinten megpróbálom.

A fűtéssel próbálok példálózni, így a vezeték nélküli töltő, olyan, mint a radiátor, ha meleget akarsz, oda kell menni közel hozzá, de nem viheted magaddal.

A powerbank meg olyan, mint ha a radiátoron megmelegítenél egy téglát. Azt magaddal viheted, de ha kihűlt, viheted vissza felmelegíteni.

2018. dec. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van marha drágán olyan powerbank, ami tud vezeték nélkül is tölteni.

A vezeték nélküli töltés lassú, melegszik és nem mindegy hogy teszed rá az eszközt, szóval menet közben nem tudod tölteni így.

2018. dec. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló csak itt reklámozza a videóit. Csak jelenteni kell és kész.


A vezeték nélküli töltő arra jó hogy otthon nem kell azza fáradnod hogy (nagyon) nagy nehezen bedugod a kábelt, csak rá kell tenni a telefont és tölt. A powerbank az egy akkumulátor, amit feltöltesz és utána azzal tudod tölteni a telefont. (Ezt kell akkor használni ha nem vagy otthon)

A Samsung Galaxy S3 nem tud vezeték nélkül tölteni.

2018. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amúgy nekem is úgy van megoldva, hogy egy vezeték nélküli adapter van a telefon hátlapján, alapból enyém sem tud vezeték nélküli töltést,de annyira nem jó és nem is tudom, hogy ez jó-e a telefonnak.
2018. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Power bank mellett döntöttem köszi.Az van samsung galaxy s 3 hoz igaz? És az nem károsítja túlságosan az akksit?
2018. dec. 13. 07:35
 9/9 anonim ***** válasza:

".Az van samsung galaxy s 3 hoz igaz? "

Nem telefonhoz van. Van rajta egy csatlakozó, amivel bármilyen USB-vel tölthető eszközt tudsz tölteni, hasonlóan mint a konnektorba dugható töltővel, csak ez nem az elektromos hálózatból nyeri az energiát, hanem az előzőleg feltöltött akkuiból, amíg le nem merül.

2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!