Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a telefonommal a UPC Wi Free-re?

Figyelt kérdés

Több helyen is próbáltam már, de sehol sem sikerült. Mindig azt írja ki, hogy hibás felhasználónév, vagy jelszó. Ami viszont nem igaz, mert ha belépek a MyUPC profilomba, ott a Wi Free-hez ugyanazokat az adatokat (név + jelszó) írja ki, amiket én is megadok a csatlakozásnál.... még mindig ugyanezt a hibaüzenetet kapom.

Mi lehet a probléma?



2018. dec. 12. 11:51
 1/7 repulo ***** válasza:
Telón be van állítva a wi free wifi hálózatnak?
2018. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:

[link]

3. Beállítás => részletek.

2018. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: igen, a telón be van állítva

2: igen, én is ezt csináltam, de a tanúsítvány részig már el sem jutok, mert a felhasználónév és a jelszó után ha rámegyek a csatlakozásra már ki is írja h helytelen...

Pedig a gépen itt van előttem megnyitva a a MyUPC beállításoknál a WiFree adatai, és ugyanazokat adtam meg a telefonon is.... egyszerűen nem értem....

2018. dec. 12. 16:28
 4/7 repulo ***** válasza:
Telefonos segítség a UPC-től?
2018. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 repulo ***** válasza:
Kisbetű, nagybetű, szóköz stimmel?
2018. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden karakter stimmel. Hívtam őket, de állandóan foglalt volt az összes ügyintézőjük, így még nem sikerül beszélnem senkivel...
2018. dec. 13. 15:12
 7/7 repulo ***** válasza:
Lehet, másnál sem megy.
2018. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!