Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogadja el a telefon...

Miért nem fogadja el a telefonom a helyes PIN-kódot?

Figyelt kérdés
Kártyáról néztem, biztos hogy jól ütöttem be, 4-szer egymás után nem rontom el. Aztán beírtam a PUK-kódot helyesen, kérte ismét a PIN-t, de nem fogadta el. Mi lehet a baj, mit tegyek?
2018. dec. 15. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
4-szer egymás után nem tudod elrontani, mert a 3. után tilt. Valaki megváltoztatta a PIN-t a tudtodon kívül.
2018. dec. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Kártyáról néztem, biztos hogy jól ütöttem be,"

Nem baj. A szolgáltató megmondja azt a kódot, amivel helyreállíthatod az egészet. Vedd fel velük a kapcsolatot.

2018. dec. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PUK kód után tetszőleges PIN-t megadhatsz, mivel a PUK az "elfelejtett PIN" feloldókódjának tekinthető


Írd be a PUK-ot, majd egy 4-8 számjegyű új PIN-t, majd ezt a PIN-t mégegyszer kérni fogja és kész

2018. dec. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a PUK feloldja, utána ne is írj be semmit.

Felesleges az a PIN.

2018. dec. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!