Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a samsung accountba?

Figyelt kérdés
Mindig kiírja, hogy a kapcsolat lejárt és be kell lépni megint. De hiába írom be a jelszavam, azt írja ki, hogy a feldolgozás meghiúsult. Miért van ez? Hogyan tudnék belépni? A jelszavamat már megváltoztattam, mert az is lehet, hogy elgépelem. De még így se enged belépni.

2018. dec. 15. 13:16
 1/2 Balois válasza:

gondolom már megoldódott azóta, mert régi a ba beírás.

szerintem menj be egy samsung experience store-be. jók a srácok. tuti h van ötletük.

2019. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stormgorog válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, szerintem az a probléma hogy régi a telefon és már nem támogatja a központ, elavult, rákényszerítik az embert hogy vegye meg a korszerűbb telefonokat, hasonló a helyzet a számítógép operációs rendszerével is hogy már nem igazán lehet használni régebbieket, igaz értelme sincsen :D
jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!