Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az elszállt SD-kártyáról...

Ha az elszállt SD-kártyáról semmilyen programmal nem sikerült kimenteni a fotókat, azért még érdemes elvinni szervízbe?

Figyelt kérdés
Egyszer újraindítottam a telefonomat, és onnantól kezdve valamiért nem ismerste fel a kártyát. Amúgy a telóhoz lett formázva, erre mentődtek a dolgok, és amit lehetett, erre települt. Leginkább a fényképeket bánom, amiket május óta csináltam vele. Próbáltam különféle programokat (GetDataback, Photo Recovery stb.), de egyikkel sem siketült fotókat visszahozni, csak másfajta fájlokat, amiket nem egészen tudom, hogy mik. Szervízben esetleg még tudhatnak csinálni valamit?
2018. dec. 16. 12:09
1 2
 1/14 repulo ***** válasza:

Ezt próbáltad?

[link]

2018. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: Még nem. Kösz, megpróbálom. De túl sok reményt nem fűzök.
2018. dec. 16. 12:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ezt használom, ha nem viszi, akkor kuka.
2018. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elvileg ha nem formáztad, akkor semmi sem törlődik.

Azaz előhívható.

2018. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak gyorsformázást csináltam.
2018. dec. 16. 15:02
 6/14 A kérdező kommentje:
A program nem ismeri fel a kártyaolvasót. Legalábbis nincs bent a választható meghajtók listájában.
2018. dec. 16. 23:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké, mostmár felismerte.
2018. dec. 16. 23:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Nos, talált több, mint 200 JPG-fájlt. De ha meg akarom nyitni őket, mindig ezt kapom: "Windows Photo Viewer can't open this picture because the file appears to be damaged, corrupted or is too large". Evvel lehet mit kezdeni?
2018. dec. 17. 05:51
 9/14 anonim ***** válasza:
másik meghajtóra tedd át, nevezd át a képeket csoportos átnevezéssel pl 1.jpg 2.jpg stb
2018. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9: A gépre vannak visszahozva. Attól semmi nem változik, ha átnevezem őket. Próbáltam már képjavító programokat, de eddig semmi. Érdemes szervízbe menni?
2018. dec. 27. 04:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!