Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy alitsam be samsung...

Hogy alitsam be samsung galaxy s8 on hogy magyarul mondja el az idojarast mikor ebreszt?

Figyelt kérdés

Az ebreszto ora mikor reggelente ebreszt nem dallam jatszodik le hanem elmondja angolul az akkori idojarast.

Be szeretnem allitani hogy magyarul mondja de sehogysem lehet mar mindehogy megprolbaltam. A beallitasokban, az ebreszto ora bealitasanal, az idojaras jelentesnel...

Van itt valaki aki meh tudja mondani hogyan kell??



2018. dec. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tévedek valaki majd kijavít. Szerintem ez csak angolul elérhető. Van pár hasonló funkció ami csak angolul elérhető és semmilyen más nyelven. Lehet ez az egyik.

Ezt a funkciót még nem láttam, de ahol be kapcsoltad ott lehetne nyelvet választani (ha nem adódik a telefon nyelvezetéből), mivel azt írod, hogy nézted mindenhol és feltételezem, hogy tudsz olvasni akkor valószínűleg nincs erre mód.

2018. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 nyelven tud kommunikálni a bixby 2 valami koreia és angolul ugyh magyarul egyenlőre nem fogja elmondani az időjárást.
2018. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azt hittem be lehet allitani csak en vagyok hozza hulye.
2018. dec. 16. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit mas tema, nekem s9- em van.Most az idot olvassa fel ebreszteskor.Hol tudom beallitani,hogy az idojarast mondja be?
2018. dec. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!