Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16 GB tárhely mire elég?

16 GB tárhely mire elég?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont venni, és egy 16 GB-os készüléken gondolkozom. Nem tudom, hogy mennyi ebből a 16-ból a rendszeradat. Facebookot, Messengert, Vibert, Instát, Snapchatet, Wattpadet le tudom majd tölteni? (+van egy sd kártyám, ami 8 GB-os)

2018. dec. 16. 16:14
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Ezekre elég lesz.
2018. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 is bőven elég..

Mert belenyomok egy 16-32-64-es SD kártyát és arra kerül minden.

Miért?

Már többször hoztak hozzám össztört telefont, némi túlzással javeszékelve, hogy 32-64 tárhely tele volt pótolhatatlan adatokkal, képekkel.

És nem lehetett kiszedni belőle....

Tudom, rendszeres mentéssel,felhővel ez nem fenyeget, de biztos, ami biztos.

Nálam,ha ilyen gond lenne, SD kártya ki és minden megvan.

2018. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Erre az ellenpélda hogy asszony akart fotózni erre kiírta a teló hogy a memkártyára nem tud fotózni, aztán soha többet nem működött az SD kártya :/
2018. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen is van, nálam azért még nem volt rá példa, arra igen, hogy nem volt olvasható, de azért GetDataBack programmal helyre tudtam mindent állítani. Igaz elszüttyögött vele 2 órát.

Próbáltad már?

2018. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!