Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DOOGEE X5 MAX Pro Dual SIM...

DOOGEE X5 MAX Pro Dual SIM okostelefonban van magyar nyelv?

Figyelt kérdés
5 csillagos értékeléseket kapott ami jó, de azokból nem derült ki hogy van-e benne magyar nyelv. Ha magyar, akkor biztos megveszem mert 30 ezerért szinte ingyen van: négymagos processzor, 2 gb ram, ips kijelző, Android 6.0 rendszerrel. Óriási előrelépés lesz a mostani LG L40 telefonomhoz képest ami egy használhatatlan hulladék és ha jól emlékszem ugyanennyi pénzbe került.
2018. dec. 16. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már telefont is vehetnél ehelyett a kacat helyett.
2018. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 repulo ***** válasza:

Itt már nem annyira 5 csillag, talán többet megtudsz.

[link]

2018. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt a hulladékot és nézz valami normális telefont! 40 körül már elég korrekt telefonokat lehet kapni, pl. az MM-ben pont annyi egy Meizu M6. Az se egy atomerőmű, de ennél a Doogee-nál biztosan jobb!
2018. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért, vagy Meizu-t, vagy Xiaomi-t érdemes venni, mert azok működnek is.
2018. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne a csillagokat nézd hanem nézz meg egy tesztvideót youtube-on. A jövőre mondom, sokkal többet megtudsz onnan mint egy adatlapról ahol felsorolják a specifikációit. Én is el tudom mondani egy drónról hogy van benne giroszkóp, de attól még lehet hogy fejreáll
2018. dec. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Van benne magyar nyelv.
2018. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan konkrétan írjátok le mi a baj ezzel a telefonnal. Még ujjlenyomat olvasó is van rajta!

Meizu M6 a Media Markban 45000 forint! Az jóval több mint 33000 forint.

Utolsó válaszoló köszönöm a válaszodat még a héten megveszem a telefont. Elegem van már az LG L40ből.

2018. dec. 18. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

"Most komolyan konkrétan írjátok le mi a baj ezzel a telefonnal. Még ujjlenyomat olvasó is van rajta!"


Az, hogy egy hitvány kacat. Miért olyan nehéz ezt felfogni?


[link]



[link]


[link]



Lehet válogatni.

2018. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Meizu M6 a maga kategóriájában egy jó telefonnak számít, ellentétben ezzel a Doogee-val! Amúgy meg ha annyira adsz ezekre a "csillagokra", hasonlítsd össze a két telefon értékelését az Árúkeresőn! Nekem egy hasonló hardverrel szerelt Meizu-m van, mint az M6, de másfél évesen sincs vele semmi gond. Kíváncsi vagyok, ez a Doogee hol lesz másfél évesen! De te tudod, vedd meg nyugodtan!
2018. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: mi a gondunk ezzel a telefonnal?

Az, hogy alig pár hónap és egy drága papírnehezék lesz belőle.

Mindenki azt vesz, amit csak akar, de...

... Te kérdezel meg minket erről, úgyhogy ne csodálkozz, hogy mi erre válaszolunk. Ha egy csapnivaló vacak, akkor sajnos az és kész.

Redmi Note 6, Eustock.eu oldalán meg 40E Ft, utánvétellel lehet rendelni és garanciát is adnak rá. Smartshop-ban meg 37E Ft, az Alzánál meg ugyancsak 40E Ft. Ez utóbbi kettő, Magyarországon található bolt

2018. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!