Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudok letolteni...

RamirezFerenc kérdése:

Miert nem tudok letolteni semmitse a Google Playrol?

Figyelt kérdés
Tegnap meg letudtam tolteni a dolgokat ma mar nem, ezert rebootoltan a telefonomat de meg mindig nem megy.
2018. dec. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom garantálni, hogy megoldja a gondot, de nekem korábbi telón segített:


1) Internet kikapcs (mobilnet és wifi is) Play áruház frissítés eltávolítása; eszköz újraindítása; net bekapcs (wifi vagy mobilnet); play áruház elindít; kilép kezdőképernyőre; megvárni, amíg frissül magától az áruház (pár másodperc, de ha 2 percig vársz, azt még kibírod); alkalmazás letöltés teszt. Ha működik, hiba megoldva.


Ha nem működik, akkor:


2) Net kikapcs; Play áruház frissítésének eltávolítása; Google Play szolgáltatások frissítésének eltávolítása (*1); eszköz újraindítása; play áruház elindít; kilép kezdőképernyőig és vár; teszteled, működik -e. Ha igen, hiba elhárítva.


Fontos!!!

*1 ➡ Ha a Google Play szolgáltatások frissítését eltávolítod, akkor a készülék később (amint tudja) kérheti a Google fiókod jelszavát, arra hivatkozva, hogy nincs beállítva biztonsági másolathoz Google fiók. Ott meg kell adnod majd a fiókod jelszavát.


Megjegyzés: a frissítések törlésével az adott alkalmazás minden adatát is törlöd.

2018. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a 2 -es opcióbol kihagytam, hogy újraindítás után kapcsolj be netet.
2018. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtettem amit mondtal de nem megy és ma már 1x leszedtem a frissitésta google aruhazrol azota ugy van ,nem keri h frissitsem.
2018. dec. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!