Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy androidos játék ( PUBG...

Egy androidos játék ( PUBG Mobile) ki tudja nyírni az telefonom akkumulátorát?

Figyelt kérdés
Állítólag adatvédelmi szempontból kockázatos a játék, megosztja az alkalmazásokat, stb. Észre vettem, hogy hamar lemerül az akksim, ha egyáltalán nem játszok vele napokig, akkor is. Egy ismerősöm szerint szép csendben kinyírja az akksimat. Lehetséges ez?

2018. dec. 19. 11:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerinte ez attól van, hogy a háttérben a játék folyamatosan szívja az akkumulátort.
2018. dec. 19. 11:23
 2/8 anonim ***** válasza:
De miért fut a háttérben?
2018. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, elvileg nincs nyitva a program, ezért csodálkozok én is. Az ismerősöm szerint folyamatosan megosztja az adataimat. Szerintem, ha épp nem játszom, akkor nem csinál ilyet az alkalmazás. Nem értem én sem, azért írtam ki Nektek a kérdést.
2018. dec. 19. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát.. biztos nem tesz jót neki, játszhatsz a játékkal bluestack-el is gépről, én is úgy játszok gépről telós játékokkal.
2018. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. dec. 19. 12:31
 6/8 repulo ***** válasza:
A játék hozzáféréseit megnézted? Tudod, nevek, címek, média mappák, helyadatok stb.
2018. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Milyen telód van?
2018. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Max. Mert felforrósodik és az szar az akkunak
2019. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!