Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3.1 okostelefonra lehet...

Nokia 3.1 okostelefonra lehet rászerelni fityegőt (mármint valami madzagot kis kabalával vagy olyan érintőceruzával. ), és ha igen hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 11:09
 1/5 repulo ***** válasza:
100%
Szerintem már 10 éve is ciki volt ilyen lógós zsuzsukkal "ékesíteni" egy telót, le is hagyják épp ezért a füleket róluk.
2018. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az ékesítés meg a cukiság a cél, hanem hogy könnyebb legyen megfogni és ne csússzon ki a kezemből.


Annyira száraz, csúszós mostanában a kezem, hogy tegnap is majdnem leejtettem. Azon kívül a tokjából is könnyebb lenne valami fityegőnél fogva kihúzni, a táskámból is hamarabb előbányásznám, ha ébreszt reggel, akkor is biztonságosabban fognám meg, ha tömegközlekedem, akkor is jobb lenne ha legalább egy ujjamba akaszthatnám, stb....


Azért is kérdem, mert több ismerősömnek volt másfajta telefonja, amin szintén nem látszott kívülről, hogy lehetne rákötni valamit, de mégis valahogy meg lehetett oldani nekik.


Vajon ennél a fajtánál is lehet belerejtve ilyen lehetőség????


(Engem ugyan nem érdekel, ha a tinigyerekek szerint ez ciki... Hasznos funkció és kéne...)

2018. dec. 20. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott van a kezedben ember... Nézd körbe. Van a burkolaton kialakítva ilyen kacatoknak hely? Nincs? Akkor szerinted?
2018. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szilikon tok vagy műanyag tok azt vegyél és nem fog csúszni! De a Nokia 3.1 telefonhoz valót mert más a formája mint a Nokia 3-nak.
2018. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 repulo ***** válasza:

Szerintem akkor neked nem becsúsztatós, hanem valami oldalra, vagy lenyíló tok kell és arra tudsz otthon barkácsolni valami pántot. Esetleg csúszásmentes felpattintós, arra is tudsz fület, bármit varázsolni otthon magadnak némi ügyességgel.

Köszi a fiatalítást, 20 nap és 54 leszek. :-)

2018. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!