Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ még valaki olyan...

Használ még valaki olyan okostelefont amin Android gingerbread az operációs rendszer? Megfelel még a mindennapos használatra?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Épeszű ember nem.
2018. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindennapos használat alatt csak telefonálást, SMS-ezést, határidőnaplót és egyéb beépített, alapvető dolgokat értesz, akkor minden további nélkül. De letölthető appokat ne remélj, az appok 95%-a már nem is támogat 4.0-nál régebbi verziót (vagy már 4.0-t se), de ha netán mégis találsz valami kompatibilis appot, az is szinte biztos, hogy túl sokat vár majd el a telefontól.
2018. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A régi appok természetesen ugyanúgy futnak rajta, mint pár éve, ez nyilvánvaló. Vagyis, ha a Gugli playban nincs is már kompatibilis verzió (az appok túlnyomó többségében ezt tapasztalnád, de hát a fejlesztők nyilván nem fordíthatnak energiát egy alig kimutatható mennyiségű op.rendszerre), pl. az apkmirror.com-on meg lehet találni a pár éves verziókat és azokkal használhatod. Amellett, hogy szeretem a régebbi ketyeréket, én is korlátozottan merném ajánlani, mert folyamatosan bele fogsz ütközni a nem-kompatibilis problémákba, pl. a Gugli play és a Play service (ami az android szerves része) már régóta nem frissül rá, tehát. A telefonokat iszonyú tempóban avultatják el.
2018. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Marshmallow-ot használok (6.0), és az én telefonom ez már nem is fog frissülni. Egyik kérdésnél ezt megemlítettem és valaki azt írta, hogy már ez is elavult. Nekem szépen fut rajta minden és én nem Google Play-ről, hanem máshonnan szedem le az appokat. Bár igaz, hogy a Gingerbread-et meg már sok alkalmazás nem támogatja, de ahogy itt írták előttem, apkmirror, apkpure meg hasonló oldalakról még lehet letölteni régebbieket (én is ilyen oldalakról szoktam töltögetni). De ez már tényleg annyira régi rendszer, hogy én sem nagyon erőltetném!
2018. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!