Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság tényleg a nagy...

Manapság tényleg a nagy kijelzős telefonokra van kereslet?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve, mobil vásárlás elött vagyok, és ahogy böngészem a telefonokat, mindegyik szinte közelít a 6" -hoz néztem sonyt, huaweit, samsungot, és mindegyiknél elmondható hogy 150 mm hosszúak, meg voltam a média marktba ott is a sok telefon olyan bazi nagy kijelzős, tényleg erre van ma kereslet?
2018. dec. 23. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Mivel egyre-egyre jobban hajlunk a médiatartalmak emésztésére már mobilon is, ezért igen.
2018. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 repulo ***** válasza:

Válogass.

[link]

2018. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 repulo ***** válasza:

Szóval jelöld be a kijelző méretnél a 4,6 - 5,0"-t.

196 féle van.

2018. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
6" alatt nem vennék, mivel mindent mobilon csinálok van pc-m is de a win10 csak frissitgeti magat ugyh nagyon elegem lett belőle igy csak ha nagyon muszaj akkor hasznalom
2018. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
"Az oldal nem található" De engem is érdekelne. Nem csak 5" os, hanem még nagyobb is. Jó erős akkuval, tudjon magyarul ( hangvezérlés ), Bluetooth headsettel.
2018. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem tökmindegy, hogy mire van kereslet? Te olyat vegyél, amilyen neked tetszik. Kisebb kijelzősöket is árulnak bőven.
2018. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 repulo ***** válasza:
0%

Akkor mégegyszer, Árukereső és baloldalt bejelölöd a paramétereknél a 4,6-5,0".

De ha az egész linknek szánt dolgot a feketével együtt kijelölöd és bemásolod a címsorba, akkor mükszik.

2018. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Mit keresel?

404 Az oldal nem található

Mi a hiba oka?


Kézzel írta be a címet? Ellenőrizze, hogy a címsorba jól írta-e be a keresett oldal címét.

Ha egy linkre kattintott, akkor semmit sem kell tennie, a hibát mi is észrevettük, és hamarosan javítjuk.


A hibát észleltük, melynek elhárításán már dolgozunk.

Ha mégis úgy gondolja, hogy jelenteni szeretné, megteheti az info@arukereso.hu címen.

2018. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 repulo ***** válasza:
43%

Arról, hogy tettek bele egy közt a vessző elé, nem én tehetek. Ha hátulról kezdve, a fekete szöveg felől jelölöd ki, majd címsorba másolod működik, háromszor kipróbáltam.

[link]

Kivettem a szóközt, ha most sem működik, akkor ennyi.

2018. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 repulo ***** válasza:
43%
A hiba a gyakori szoftverével lehet, mert juszt is beteszi a szóközt mentéskor. :-(
2018. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!