Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom csatlakoztatni az...

Nem tudom csatlakoztatni az android 8.1. 0-ás samsung telefonomat a laptopomhoz usb-n keresztül. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a fejlesztői beállításokkal, a MTP kiválasztásával de csak nem akarja felismerni a windows 10, és csak tölti. Az értesítő panelen nem ugrik fel ablak, hogy válasszam ki a fájlátvitel típusát, ahogy a szoftverfrissítés előtt tette. Hiába indítom újra a telefont, semmi. Az usb hibaelhárítás sem működött. Nagyon kétségbe vagyok esve.

2018. dec. 23. 22:01
 1/4 repulo ***** válasza:

Samsung Smart Switch?

[link]

2018. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nem lehet. Másik zsinórral próbálkozz. Legjobb hozzá a Samsung töltőzsinórja (csak ki kell huzni a töltőfejből), de olcson vehetsz ujat (micro USB-normál USB végűket). Vezetékhibával már találkoztam és egy csere megoldotta.

De van itt egy másirányú utmutató:

[link]

2018. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folytatom:

A Samsung telefonok illesztőprogramját a gyártó által kiadott KIES program segítségével tudod telepíteni.(ha fenn van, akkor lehet, hogy újratelepítése szükséges). Látogass el a Samsung honlapjára és töltsd le a legfrissebb KIES alkalmazást, majd ezután próbáld meg a telefon csatlakoztatását.

2018. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis: [link]
2018. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!