Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi megint bénázik?

A Xiaomi megint bénázik?

Figyelt kérdés

Tegnap jelzett a MI A1-es telefonom, hogy elérhető frissítés van. Android 9 kb 1 Gb.


Gondoltam este letöltöm. Viszont addigra "eltűnt" ez a lehetőség és azt írja, hogy az ön által használt rendszer naprakész. (Android 8.1.0 november 1.)


Ennyire "elcseszték" a rendszert, hogy inkább visszavonták?



2018. dec. 25. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Esetleg ha úgy van, akkor manuálisan is frissíthetsz: [link]

2018. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen, megint bénázik a Xiaomi, erre már ők is rájöttek, visszavonták a frissítést. Dolgok nem úgy működnek, ahogyan kellene, a legnagyobb hiba pedig a 4G eltűnése. Nem mindenkinél fordul elő, de a hibásan működő telefonok vannak többségben, szerte a világon. Ahol eddig 4G hálózatot ért el a telefon, ott most csak a 3G működik. Hiába látja néha a telefon a 4G hálózatot és van mód rávenni, hogy kapcsolódjon rá, nincs benne köszönet. Használni így nem lehet. A mobilarena.hu Mi A1 témájában rengeteg információ van a frissítésről.
2018. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem,Köszönöm a választ és a fórum tippet.

Ezek után ha újra elérhető lesz, csak akkor frissítem, ha már normálisan fog működni.

Igaz a 4G hálózat nem érint, mert nem sokat használhatom internetezésre. Ha elfogy az adatkeretem, utána csak 3G hálózaton használható a net, viszont korlátlanul 1mbit/s-el.

2018. dec. 25. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet bénázik.

De nem kell idegbetegként frissíteni. Jajj úristen most nincs frissítés!!!!

Majd lesz, és szól a telefon.

2018. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem korlátlan netem van, telefonon használtam, illetve amikor nem voltam wifi közelében, megosztottam a tabletnek. Most jön jól, hogy sim kártya hellyel rendelkező, 4G képes tabletet vettem, így ha kell, erről netet tudok osztani a telefonnak, még nem lesz javított frissítés. A tableten még jobb a térerő, mint a telefonon valaha volt, nagyobb a sebesség, illetve ott is működik beltéren, ahol többféle telefonnal minden nagyobb szolgáltató mobilnetje használhatatlan volt még kültéren is.
2018. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!