Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok Samsung...

Miért nem tudok Samsung S5230-as telómra semmit feltenni a PC Studio-n keresztül?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg,már átböngésztem meg minden. Az ég világon semmit nem tudok rátenni,mert nem találok azon a programon belül semmit ahol át tudnám húzni vagy vmi. Memóriakártyát is tettem bele pedig! Jobb oldalt van,hogy GT S5230 meg 1 telóábra,arra rányomok és kiírja,hogy Belső memória Sounds meg mittomén..de a memóriakártyát sehol nem látom. Még le is szarnám,ha a belső memóra,de arra se tudok mit tenni. Ne mondja senki,hogy ezen seokmindent nem lehet futtatni,mert tudom,de könyörgöm,ez szarcsimbókat se lehet rátenni? Hogyan lehet???
2010. jún. 28. 15:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jaa és nem zenét vagy képet szeretnék,igaz még azt se sikerült,csak 1 mappát akarok létrehozni a memóriakártyán és beltenni vmit,az lényegtelen futtatja-e vagy nem,de sehogy se sikerül:S:((
2010. jún. 28. 15:31
 2/14 anonim válasza:
Bluetoothon keresztül vagy usb kábellel probáltad? Nekem is néha vacakol a bluetoothal és csak az adatkábellel biztos a kapcsolat. Egyébként pedig ha felismeri és kijelzi a készüléket a jobb felső sarokban a pc studio .Akkor ott beletudsz menni dupla kattal és azon belül betudod böngészni a memoria kártyát is. Amugy a teloböngésző elöször csak a belsö dolgokat mutatja és akkor tudsz a memoria kártyára lépni ha a görditö sávra mégy a böngészöben.
2010. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A pc stúdió úgy sz*r ahogy van!Én egy darabig próbálkoztam vele,de már régen feladtam.Használhatatlan,lefagy folyamatosan és csak felidegesíti az embert.Én mindent blootoothról küldök a telefonra,azzal még sosem volt baj.
2010. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Másolni pedig úgy tudsz , ha nem megy a telo böngészöjében valamilyen oknál fogva,hogy a windowsba kijelölöd akár total commanderbe akár simán a fájlt és jobb egérgomb majd másol parancsra kattintasz. Aztán vissza mégy a pc studio teloböngészöjébe ott pedig csak simán klikk egér jobb gomb és beilleszt vagy ha angolul van akkor paste parancs.
2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
De ha ez sem megy akkor pedig fogsz egy kártyaolvasót vagy egy laptopot és belerakod a telódbol a memoriakarit és rámásolsz simán, így is teljesen okésan megy:)
2010. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bluetoothon keresztül hogy másolok a telóra? Ahhoz nem kell wifihez? Mert ehhez nemnagyon értek. Hát én már pár óája foglalatoskodok ezzel és sehogy nem sikerül. Abba a kis ablakba,ami feljön,mikor bal oldalt rányomok a telóra,ott csakis azt a kis belső memóriát hozza fel. Van ott vmi keresés,de mivel a memókártyán még semmi nincs,nem tudok rákeresni. A rági telómhoz M2-es kártya volt és ahhoz volt ilyen olvasóféle,mint a pendrive és azzal olyan jó volt. Igen,vmi ilyesmit kéne az SD kártyához is,de addig semmit nem fogok tudni?

Szóval Bluetoothon hogy tudok átküldeni?:$


És bocsánat,ha néhol csúnyán írtam,de már nagyon ideges vagyok..voltam. Most hogy ír itt vki,kezdek megnyugodni,csak sikerüljön már:(

2010. jún. 28. 15:44
 7/14 A kérdező kommentje:

*Wifi* Ezen nincs wifi.

Bocs,jobb oldalt van az a telótéma a PC Studio-n.

2010. jún. 28. 15:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne a pc Studion próbáld,hanem Médiatáron keresztül-az lehet a memóriakártya(ezt úgy,hogy mikor csatlakoztatod a géphez a telót,akkor kijelölöd a Médiatárat..az a memóriakártya:P
2010. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj a telefonod beállításaihoz, keress valami ilyesmit: kapcsolatok -> usb kapcsolat módja (nekem ez van..), és itt válaszd az adattárt (médiatár, kinek mi), és azután már nem a pc suite fog bejönni :)

Én is mennyit szenvedtem vele.. :D


15/L

2010. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Már bocs hogy ilyet írok de az a telefon 1 nagy szar miért nem vettél samsung monte-t igaz drágább de legalább többet tud
2010. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!