Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölti? Huawei p8 lite!

Miért nem tölti? Huawei p8 lite!

Figyelt kérdés

Dec,1-jén vettem egy huawei p8 lite telefont,használtan!Nem is volt baj vele eddig!Ilyen mágneses töltöje van,és eddig azzal sem volt baj!Tegnap este feltettem tölteni,és reggel(fél 12 fele) mikor le akartam szedni,20 százaléko volt,de i volt kapcsolva azt hiszem,ha ez lenne az oka.És utána,mivel elmentem itthonról,rajta haytam tölteni,és 10%-on volt mikor feltettem,és azóta felment 24%-ra,és hiába azóta nem vettem le a töltőröl,csak egyre lejjebb megy a % szám!most pl 17%-on van!Nem tudom h mi lehet a baja,mert ugye ezen a telefonon világit a felső balsarokban egy kis pötty,ami sárgás pirosos színű!Nem tudok most új telefont venni,és anikor ezt vettem,az illető újszerűen adta!Bocsánat a helyesírási hibákért,de nagyon ideges vagyok!Mit tanácsoltok?Mit csináljak vele?Miért nem tölti?Hagyjam egy napig,és ne is nyúljak hozzá hátha az a baj?Ha rendbe is jön,csinálni fog még ilyeneket?Mostanában kikapcsolt 2-szer,3-szor magától,ha ez valamit is számit!

Kérlek segítsetek!válaszokat nagyon,de tényleg nagyon szépen köszönöm!Kérem csak az írjon,aki tud a kérdésekre rendes választ adni,meg aki volt ár hasonló helyzetben!



2018. dec. 29. 18:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem,h most nem forró,de az egyik nap,sokat használtam,és akkor meleg/forró volt!
2018. dec. 29. 18:03
 2/10 A kérdező kommentje:
a pöttyhöz elfelejtettem írni,h akkor világít ugy,ha rendesen csatlakozik a töltő,szóval szerinte azzal sincs baj!
2018. dec. 29. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
A helyzet az hogy atba...ak vele, szar az akksija biztosan azert adtak tul rajta. Nekem is volt tavaly ilyen telefonom de egy ev mulva kinyiffant az akksija, cserelni nem tudtak mert kifutoban volt
2018. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szóval ez már nem lesz a régi?Miértbírta ki eddig?
2018. dec. 29. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel sima micro usb kábellel tölteni.
2018. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de akkor h szedjem ki belőle a mágneses töltő kapcsolódó cuccot ami ott van annak a helyén?mert nem én tettem bele,és már próbáltam kiszedni,de nem sikerült!
2018. dec. 29. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor azzal lehet a baj. nem csatlakozik annyira, hogy elegendő elektromos áramot juttasson az akksiba. kuka a telefon. meg alsókategóriás telefont, főleg nem huaweit nem veszönk már.
2018. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A bután mágneses töltőnek nevezett csatlakozó csak egy csatlakozó.

Nem mondom, hogy nem hibásodhat meg, de azt nem értem, hogy miért nem tudod kivenni.

Ki kell húzni, ennyi.

2018. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kuka. Az akksi beszart es kesz. Volt ilyen telom bar nem huawei de ugyan ez volt a baja hogy felraktam es meg annal jobban merult. Kiderult kesobb hogy mivel dupla simkartyas es egy simkartyat hasznaltam amit rossz helyre tettem a masodiknak a helyere es kisult a cellaja es tonkrevagta az akksit. Neked mas miatt lehet de szerintem az akksinak vege
2018. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A telefonod tiszta vírus mentes?

A telefon töltő jó?

Biztonságosan tudtad be a töltőbe? (Ne dugd be/Húzd ki durván)

A telefontöltő belseje koszos?


Az enyém is koszos volt és nem töltött, hiszen amikor felteltem az nem is töltött csak nagyon ritkán de 100 ra felment. Próbáld meg nézni a telefon töltő belső részét hogy van e valami vagy piszok. Ha az akkor próbáld meg kiszedni csipesszel vagy tűvel vagy olyan dologgal ami nagyon apró de hosszú.

2021. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!