Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 tulajok! Tapasztalato...

Honor 10 tulajok! Tapasztalatok a telefonról?

Figyelt kérdés

Fagyasok, akadasok, aprobb hibák bármi van? Mióta van meg nektek? Hogy egyszerre van alul az ujjlenyomat olvaso es navigacios sav az enm zavar be vissza lepesnel vagy ilyesmi? Frissítés milyen gyakran érkezik a telefonra és meddig? Ez ilyen biztonsági csonag vagy mi? Ajanlanatok a telot?

Jobban megeri ez, mint egy p20 lite ? 80-110 ezer~

Köszi!



2018. dec. 30. 12:33
 1/3 anonim válasza:

Meg júliusban vettem meg a telefonomat es nagyon szeretem. Nekem nem akad, nem fagy le egyaltalan. A memoria tobb mint fele tele van, de igy sem lassult egy kicsit sem.

Neha mellenyomok gepelesnel a szokoznek, akkor kiugrok az ablakból ahol eppen irtam, de ez szerintem az egyeni benasagom, az ujlenyomatolvaso nem zavar. Nekem a multheten erkezett ra a 9es android frissites.

A p20 liteot nem ismerem, de nekem soha nem volt szimpatikus a "lite" vonal. Ettol fuggetlenul lehet jo telefon, ez szinten egy egyeni velemeny.

2019. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet későn írok , de a p20 lite egyáltalán nem éri meg . Túl van árazva. Régi proci, meg annyi pénzért nem túl penge a kamera sem, meg ki tudja. A honor 10 pedig ugyanaz belül mint a p20as ( nem a lite a sima p20) és a kamerája is frankó . A mutatós külsőről meg ne is beszéljünk . Jobban megéri a 100ezret a honor mint a 80-90et a p20 lite
2019. jan. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy keson írok , koszi a válaszokat. Igaza van másodiknak, 20lite, nem eri meg. végül honor 10 lett. kicsit nagy a kezembe de kb ennel kksebb telokat mar nem is gyartanak. eddig 2 honapos ez rövid idő tehát nincsneek számottevő tapasztalataim edsig nem lassú, nem fagy es nem melegszik, szeretem. azonban az ujjlenykmat olvasója nem túl jó, páromnak p20 van , annak sokkal jobb de ennek ellenére is jobb vétel a honor, mert pl a kamerája sokkal részletgazdagabb képet készít, hiába a Leica... Szóval eddig jo kis telo.
2019. febr. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!