Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami felhő szolgáltatásról...

Valami felhő szolgáltatásról hallottam, ez automatikus vagy külön be kell kapcsolni?

Figyelt kérdés

Megijedtem, nehogy az elkészített fényképek a felhőbe kerülnek-e vagy nem!? Hallottam,volt akinek feltörték és a fényképeit megnézték.


Ezt ki lehet kapcsolni a felhőt vagy hogy működik?



2018. dec. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Már ott vannak meg is néztük..ejnye bejnye
2018. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

"Hallottam,volt akinek feltörték és a fényképeit megnézték."

Én meg azt, hogy napos időben mikor nincs felhő, nem tudod megnézni a képeket.

2018. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha nézegetik,az még csak a kisebbik rossz,ha lementik,az már problémásabb!
2018. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha akarod akkor használod a szolgáltatást, nem kötelező. Android alapú telefonon a Google Fotók a felhőtárhelye a médiafájloknak. Fogd fel biztonsági mentésnek, ami privát. Nem fér hozzá senki alapértelmezetten, de ha akarsz akkor megoszthatsz másokkal albumokat, és csak azt látják.

Feltörés még mindig nincs, így amiatt felesleges aggódni. Akinek beléptek a fiókjába az mind a jelszó kicsalásával történt, nem tudják feltörni magát a fiókot, csak megszerzik a jelszót és belépnek.

2018. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű rosszul hallottam. Azt hittem, hogy ha fényképezünk, akkor automatikusan a felhőbe is megy a kép!!


Ezért ijedtem meg! Akkor nem kell félni,nincs google kép fehőm, csak google e-mail címem van.

2018. dec. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!