Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miert fagy le az Instagram megnyitaskor?

Huawei P8 Lite Android 6.0

Ha ramegyek akkor megnyitja ,de lefagy. Latom a legutolso posztot meg amik elol vannak (story pl) ,de nem tudok semmit csinalni. Ha bezarom es ujra megnyitom ugyanaz. Viszont frissit ,mert ha bezarom es ujra megnyitom van ,hogy mas poszt van felul, meg az uzenetrol is mutat (jobb fent) ertesitest.

Neha megnyitja rendesen ,akkor szepen megy ,tehat nem arrol szo,hogy a telefon nem birja.

2018. dec. 30. 13:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nálam ugyanez van... Samsung telefonnal. Hiába frissítem az instagramot akkor sem lesz jobb. Néha teljesen jól használható, néha meg lefagy az egész ha belépek. Sokszor van hogy az instalive-okat sem tudom visszanézni, mert lefagy a kép. :/

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 30. 13:36 Privát üzenet
Mert az instagram vektorosan, modeális elemekkel van programozva

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 20:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonjuk a segitokesz valaszt.

# 3/3Időpont jan. 11. 23:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iphone 8 Plus vagy Iphone XR?
Ha valakit megneztem instagram-on, insta view-en inkognito oldalon, story-jat is megneztem, latni fogja?
Ha instán egy bejegyzésünket töröltük, azt vissza lehet vonni?
Hogyan tudom instagramon a kedveléseimet törölni? Hogy ne legyenek ott a kedvelt kepeim kozott.
Miért nincs iPadre Instagram?
Az instagramon ha valaki videotortenetet megneznem, a video zolden fut, ez miert lehet? Mi lehet a hiba a telommal? Olyan mintha valami kephiba lenne.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!